Yeni Zümrüt Eczanesi logo
Yeni Zümrüt Eczanesi logo

Yeni Zümrüt Eczanesi

(0)
Yeni Zümrüt Eczanesi Karabük ili Yenice ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Zümrüt Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeni Zümrüt Eczanesi Karabük ili Yenice İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeni Zümrüt Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeni Zümrüt Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeni Zümrüt Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni Zümrüt Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeni Zümrüt Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Karabük Yenice Nöbetçi Yeni Zümrüt Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Zümrüt Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeni Zümrüt Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeni Zümrüt Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeni Zümrüt Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeni Zümrüt Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeni Zümrüt Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeni Zümrüt Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeni Zümrüt Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Karabük İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Karabük ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ülkü Eczanesi

Ülkü Eczanesi Karabük ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ülkü Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Deniz Eczanesi

Deniz Eczanesi Karabük ili Yenice ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Deniz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şifa Eczanesi

Şifa Eczanesi Karabük ili Eskipazar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gülşen Eczanesi

Gülşen Eczanesi Karabük ili Eflani ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gülşen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.