Karabük Merkez Vereseli Ünal Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 42 dk önce
Vereseli Ünal Eczanesi logo

Vereseli Ünal Eczanesi


0
(0)

Merkez ilçesi (Karabük) Vereseli Ünal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Vereseli Ünal Eczanesi Karabük ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Vereseli Ünal Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Vereseli Ünal Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Vereseli Ünal Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Vereseli Ünal Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Vereseli Ünal Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

1 Şubat 2023 Çarşamba Karabük Merkez Nöbetçi Vereseli Ünal Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Vereseli Ünal Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Vereseli Ünal Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Vereseli Ünal Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Vereseli Ünal Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Vereseli Ünal Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Vereseli Ünal Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Vereseli Ünal Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Vereseli Ünal Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Karabük İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Karabük ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gülşen Eczanesi

Eflani ilçesi (Karabük) Gülşen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Eskipazar Eczanesi

Eskipazar ilçesi (Karabük) Eskipazar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yıl Eczanesi

Merkez ilçesi (Karabük) Yıl Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Huzur Eczanesi

Safranbolu ilçesi (Karabük) Huzur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.